24 OKT, 2025
ECHO nr. 55: Colombia start tussentijdse herziening van antidumpingheffingen op bevroren friet
Colombia is een tussentijds herzieningsonderzoek gestart met betrekking tot de antidumpingmaatregelen die momenteel van kracht zijn op import van bevroren friet. Exporteurs kunnen een vragenlijst invullen om verlaagde heffingen te verzoeken.
Betrokken EU-landen: Nederland, België, Duitsland.
HS-code: 2004.10.00.00
De notificatie is gepubliceerd op de website van het Colombiaanse Ministerie van Handel, hier te vinden.
Producenten en/of verenigingen die vragen hebben over dit onderzoek kunnen rechtstreeks contact opnemen met de Europese Commissie via Trade.Defence.Third.Countries@ec.europa.eu.
Handige links
- Maatregelen die de EU heeft genomen staan op de EUR-LEX-website.
- Maatregelen of onderzoeken tegen lidstaten van de EU vindt u op de website van de Europese Commissie.
- De Europese Commissie heeft een speciale pagina over handelsdefensieve maatregelen voor het mkb: Help for SMEs (europa.eu).
Als u vragen heeft over dit bericht kunt u contact opnemen met het Ministerie van Buitenlandse Zaken via e-mail: DGBEB-antidumping@minbuza.nl.